Odborné a poradenské služby
Dana Elexová
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Obec
- Rožňava
- Od roku
- 2020
- IČO
- 53 313 852
Dana Elexová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 048 01 Rožňava
- Na trhu od
- 16. septembra 2020
- IČO
- 53 313 852
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 6
- rokov na trhu
- 2020
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Dana Elexová
Dana Elexová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rožňava. Podniká od 16. septembra 2020.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo a činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Dana Elexová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 313 852
- Dátum vzniku
- 16. septembra 2020
- Miesto podnikania
- 048 01 Rožňava
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-14157
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 10. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Dana Elexová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Dana Elexová?
Miesto podnikania je v obci 048 01 Rožňava.
Čím sa Dana Elexová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Aké je IČO – Dana Elexová?
IČO je 53 313 852.
Odkedy podniká Dana Elexová?
Podnikanie začalo 16. septembra 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.